Aktualne wyniki i informacje dot. klubu piłkarskiego Skra Częstochowa

SKRA Częstochowa kontra Olimpia Grudziądz zakończony wynikiem 0-0

Spotkanie pomiędzy SKRA Częstochowa i Olimpia Grudziądz zakończone wynikiem 0-0 dnia 2024-03-15 18:00

W ostatnim spotkaniu II Ligi - East drużyny SKRA Częstochowa oraz Olimpia Grudziądz zremisowały bezbramkowo. Mecz odbył się 15 marca 2024 roku o godzinie 18:00 na Stadionie ul. Loretańska. Pomimo starań obu zespołów, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy rywala, co zaowocowało podziałem punktów. Zawodnicy zaprezentowali solidną grę, ale ostatecznie nie zdołali wpisać się na listę strzelców, co sprawiło, że wynik na przerwę i końcowy był bezbramkowy.

Kotwica Kołobrzeg kontra SKRA Częstochowa, wynik 0-1

Kotwica Kołobrzeg vs SKRA Częstochowa, wynik spotkania - 0-1

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg i SKRA Częstochowa. Spotkanie to miało miejsce w ramach 23. kolejki II Ligi - East. Po zaciętej rywalizacji to SKRA Częstochowa wyszła zwycięsko, pokonując Kotwicę Kołobrzeg 1-0.]]>

SKRA Częstochowa vs Lech Poznań II, wynik 0-2

Mecz SKRA Częstochowa kontra Lech Poznań II zakończony wynikiem 0-2

W ostatnim starciu II Ligi - East drużyna SKRA Częstochowa podejmowała na własnym stadionie ekipę Lecha Poznań II. Spotkanie, które odbyło się dnia 2 marca 2024 roku o godzinie 15:30 na Stadionie ul. Loretańska, zakończyło się zwycięstwem gości 2-0. Już w pierwszej połowie Lech Poznań II objął prowadzenie, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz Olimpia Elbląg - SKRA Częstochowa, wynik 2-1

Dnia 2024-02-24 10:00 na stadionie Stadion Miejski miał miejsce mecz Olimpia Elbląg kontra SKRA Częstochowa: 2-1

W dniu 24 lutego 2024 roku na Stadionie Miejskim odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Olimpia Elbląg i SKRA Częstochowa. Po zaciętej rywalizacji to Olimpia Elbląg wyszła zwycięsko, pokonując SKRĘ Częstochowa 2-1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, lecz w drugiej połowie Olimpia zdołała zdobyć decydujące trafienie. Warto dodać, że mecz ten miał miejsce w ramach 21. kolejki rozgrywek II Ligi - East.

Mecz Polonia Bytom - SKRA Częstochowa, wynik 2-2

Mecz Polonia Bytom vs SKRA Częstochowa dnia 2024-02-17 14:00 na obiekcie Stadion Polonii Bytom - 2-2

W sobotnie popołudnie na Stadionie Polonii Bytom odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Polonii Bytom i SKRA Częstochowa. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a kibice byli świadkami wyrównanej rywalizacji do samego końca. Mimo iż wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, obie ekipy zaprezentowały wysoką jakość gry i determinację do zdobycia trzech punktów w ramach 20. kolejki II Ligi - East.

Mecz SKRA Częstochowa kontra Hutnik Kraków wynik spotkania 1-2

SKRA Częstochowa vs Hutnik Kraków, wynik spotkania - 1-2

Dziś na Stadionie ul. Loretańska odbył się bardzo emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami SKRA Częstochowa oraz Hutnik Kraków. Po zaciętej rywalizacji na boisku, ostateczny wynik to 1-2 na korzyść drużyny Hutnik Kraków. Wynik na przerwę wynosił 0-1. Mecz odbył się w ramach 18. kolejki II Ligi - East i z pewnością dostarczył wielu niezapomnianych chwil wszystkim kibicom.

Mecz pomiędzy SKRA Częstochowa vs Stal Stalowa Wola, wynik końcowy 1-2

Mecz SKRA Częstochowa vs Stal Stalowa Wola na stadionie Stadion ul. Loretańska: wynik końcowy 1-2

W emocjonującym starciu drużyn SKRA Częstochowa i Stal Stalowa Wola, to goście zdołali wyjść zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-1. Od samego początku spotkania tempo było bardzo wysokie, jednak to Stalowa Wola objęła prowadzenie już przed przerwą, ustalając wynik na 1-0. W drugiej połowie gospodarze za wszelką cenę próbowali odwrócić losy meczu, jednak ich wysiłki nie przyniosły pełnego sukcesu. Mecz odbył się na Stadionie ul. Loretańska w ramach 15. kolejki II Ligi - East. Przebieg spotkania nadzorował sędzia .

Mecz ŁKS Łódź II kontra SKRA Częstochowa 1-3

ŁKS Łódź II vs SKRA Częstochowa, wynik spotkania 1-3

W emocjonującym spotkaniu II Ligi - East drużyna ŁKS Łódź II zmierzyła się z SKRA Częstochowa na Stadionie Miejskim LKS Łódź. Pomimo prowadzenia 1-0 na przerwę, ŁKS Łódź II ostatecznie ustąpił przed siłą rywali, przegrywając mecz 1-3. Obie drużyny zaprezentowały się wyrównanym poziomem, jednak to SKRA Częstochowa okazała się skuteczniejsza w drugiej połowie.+