Na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź miało miejsce spotkanie Widzew Łódź kontra SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 4-0

Pierwsza połowa meczu między Widzew Łódź oraz SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

W dniu 2021-09-24 16:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: J. Letniowski 42' 1-0 B. Guzdek 63' 2-0 P. Zielinski 66' 3-0 K. Karasek 77' 4-0

Żółte kartki Widzew Łódź:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: K. Wojtyra 37' O. Krzyzak 40' M. Kwietniewski 83' S. Szymanski 85'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Widzew Łódź stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole.

Bardzo często fani z dużym zapałem śledzą interesujące starcia ligi I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak K. Wojtyra nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy wspaniałe gole i asysty, nieprzepisowe faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między drużynami bywają bardzo nieustępliwe, rzadko bywa, że są to widowiska nużące. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich orazśledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Widzew Łódź oraz SKRA Częstochowa w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.