SKRA Częstochowa vs GKS Katowice, wynik spotkania 0-0

SKRA Częstochowa vs GKS Katowice 0-0. W dniu 2021-10-16 18:30 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy SKRA Częstochowa a GKS Katowice.

Pierwsza część spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a GKS Katowice zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 23' M. Stromecki 75'

Żółte kartki GKS Katowice: G. Janiszewski 5' P. Szwedzik 20' O. Repka 50'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia meczu to P. Malec. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Stomil Olsztyn natomiast GKS Katowice z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Jastrzębie.

Bardzo często wierni kibice śledzą interesujące potyczki w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak między innymi P. Nocon G. Janiszewski wielokrotnie zagwarantowały fantastycznym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Zdarzają się przepiękne bramki czy asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają nader zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż potyczki nudzą. Dlatego też warto oglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak SKRA Częstochowa i GKS Katowice z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion ul. Bukowa.