Na stadionie Stadion Miejski miał miejsce mecz Odra Opole - SKRA Częstochowa - wynik końcowy 1-0

Odra Opole - SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Odra Opole a SKRA Częstochowa wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-10-20 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Odra Opole a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: M. Kamiński 89' 1-0

Żółte kartki Odra Opole: K. Kostrzycki 10' M. Mackowiak 72'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Odra Opole zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów a SKRA Częstochowa zmierzy się z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

Mnóstwo fanów z zapałem śledzi ekscytujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak K. Kostrzycki P. Nocon często zapewniają własnym sympatykom wiele niesamowitych wrażeń. Cieszące oko potyczki między piłkarzami są bardzo zażarte, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż widowiska nie są interesujące. Obserwujemy idealne asysty i bramki, nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Odra Opole oraz SKRA Częstochowa i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.