Spotkanie Tychy 71 - SKRA Częstochowa, wynik 0-0

Tychy 71 - SKRA Częstochowa wynik meczu 0-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Tychy 71 i SKRA Częstochowa wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-10-23 18:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Tychy 71 a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali:

Żółte kartki Tychy 71: M. Manka 17' S. Steblecki 75' J. Piatek 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 14' K. Wojtyra 17'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Tychy 71 stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Jastrzębie natomiast SKRA Częstochowa podejmie Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

Dzisiaj oddani kibice piłki nożnej z zapałem śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Składające się z uzdolnionych napastników i obrońców zespoły futbolowe oraz piłkarze jak M. Manka S. Szymanski nieustannie sprawiają kapitalnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami są zajadłe, nie często zdarza się, iż zmagania nudzą fana. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga. Tychy 71 i SKRA Częstochowa i ich udział w I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.