Dnia 2021-11-26 17:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbyło się spotkanie SKRA Częstochowa kontra ŁKS Łódź zakończone wynikiem 0-0

Dnia 2021-11-26 17:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa oraz ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa oraz ŁKS Łódź wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Żółte kartki ŁKS Łódź: J. Sobocinski 53' P. Gryszkiewicz 72'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny sędzia spotkania - L. Kuźma. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

Bardzo często wierni kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak J. Sobocinski raz za razem zagwarantowały wyborowym sympatykom wiele przeżyć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami okazują się bardzo zagorzałe, nie często bywa definitywnie, iż widowiska nie są interesujące. Systematycznie obserwujemy brutalne faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak SKRA Częstochowa oraz ŁKS Łódź w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.