Spotkanie SKRA Częstochowa - Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 0-1

SKRA Częstochowa - Resovia Rzeszów wynik 0-1. Dnia 2021-12-04 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy SKRA Częstochowa a Resovia Rzeszów.

Pierwsza część spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa oraz Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: S. Strózik 27' 0-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Eizenchart 71' J. Wrobel 80'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter meczu - A. Różycki. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz a Resovia Rzeszów zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce.

W dobie dzisiejszych czasów fani piłki nożnej śledzą starcia w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak B. Eizenchart nierzadko zagwarantowały fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. Obserwujemy idealnie wyliczone bramki oraz asysty, nieczyste faule zakończone żółtą kartką, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich orazśledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak SKRA Częstochowa oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Stal.