SKRA Częstochowa vs Miedz Legnica, wynik spotkania: 0-2

 

Po pierwszej połowie meczu między SKRA Częstochowa a Miedz Legnica wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-02-28 17:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Miedz Legnica.

Gole strzelali: J. Carolina 15' 0-1 N. Mijušković 64' 0-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 25' K. Ropski 62'

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Dominguez 37'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny arbiter meczu - P. Pskit. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec a Miedz Legnica z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak S. Szymanski M. Dominguez nierzadko zapewniły fantastycznym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Walki między piłkarzami ligowymi bywają zażarte, rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska nużące. Ustawicznie trafiamy na nieprzepisowe faule, wspaniałe bramki oraz asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. SKRA Częstochowa i Miedz Legnica oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion im. Orła Białego.