SKRA Częstochowa - Podbeskidzie, wynik spotkania: 1-1

W dniu 2022-03-07 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 22. Zmierzyły się SKRA Częstochowa i Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie meczu między SKRA Częstochowa oraz Podbeskidzie wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: P. Pyrdoł 17' 1-0 K. Biliński 79' 1-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 21' B. Burman 52' K. Ropski 86'

Żółte kartki Podbeskidzie: Goku 60' Y. Celtik 64' D. Frelek 82'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter meczu - T. Marciniak. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Podbeskidzie podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

Mnóstwo fanów śledzi starcia w lidze I Liga. Mocne drużyny piłkarskie i zawodnicy jak P. Pyrdol Goku systematycznie serwują fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Stale obserwujemy książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Wspaniałe walki między drużynami są zażarte, nie często okazuje się koniec końców, iż są to zmagania nudne. To też warto oglądać spotkania sportowe lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. SKRA Częstochowa oraz Podbeskidzie i ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.