SKRA Częstochowa vs Zaglebie Sosnowiec, wynik spotkania 1-2

SKRA Częstochowa vs Zaglebie Sosnowiec, wynik 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa i Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2022-03-20 17:00 na stadionie Boisko Kresowa 1 odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 24. Zmierzyły się SKRA Częstochowa i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: S. Sobczak 57' 0-1 S. Sobczak 82' 0-2 K. Ropski 88' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Baranowicz 56' 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 47' J. Ribeiro Oliveira 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

Mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak B. Baranowicz F. Borowski raz za razem zapewniają wyborowym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Stale natrafiamy na przechodzące do historii bramki oraz asysty, bezwzględne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami ligowymi są nader nieustępliwe, nie często bywa, iż są to spotkania mało interesujące. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe znanej ligi I Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. SKRA Częstochowa i Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Boisko Kresowa 1.