Mecz SKRA Częstochowa - Widzew Łódź zakończony wynikiem 2-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa a Widzew Łódź wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-04-10 13:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 27. Zmierzyły się SKRA Częstochowa i Widzew Łódź.

Gole strzelali: A. Paluszek 19' 1-0 E. Terpilowski 29' 1-1 M. Hanousek 82' 1-2 M. Holik 90' 2-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 6' B. Baranowicz 33' A. Olejnik 82' A. Paluszek 90'

Żółte kartki Widzew Łódź: F. Nunes 78'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu SKRA Częstochowa zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Widzew Łódź podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

Dzisiaj mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi interesujące poczynania ligi I Liga. Liczące się futbolowe drużyny i piłkarze jak P. Pyrdol F. Nunes niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Interesujące zmagania między drużynami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż są to spotkania mało interesujące. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać widowiska sportowe ligi I Liga. SKRA Częstochowa i Widzew Łódź jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.