Dnia 2022-04-07 16:00 na obiekcie Stadion GKS-u miało miejsce spotkanie między SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów zakończone wynikiem 2-2

SKRA Częstochowa kontra Chrobry Głogów zakończony wynikiem 2-2.

Pierwsza część spotkania między SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2022-04-07 16:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy SKRA Częstochowa a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: A. Mesjasz 33' 1-0 A. Mesjasz 38' 2-0 D. Piła 79' 2-1 T. Cywka 89' 2-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: M. Holik 16' D. Niedbala 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: D. van der Heiden 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Aluszyk. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się drużyny futbolowe i zawodnicy jak M. Holik D. van der Heiden nieustannie sprawiają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między graczami z ligi okazują się nader zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to widowiska nużące. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion GKS-u.