Spotkanie SKRA Częstochowa - Górnik Polkowice, wynik końcowy 2-2

SKRA Częstochowa - Górnik Polkowice, wynik 2-2. Dnia 2022-04-16 13:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa i Górnik Polkowice wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: K. Ropski 27' 1-0 M. Biernat 62' 1-1 K. Ropski 76' 2-1 M. Bojdys 89' 2-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Burman 5' A. Olejnik 79'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Szuszkiewicz 3' M. Bojdys 47' D. Radziemski 87'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: A. Mesjasz 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny arbiter spotkania to M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu SKRA Częstochowa zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71. Kolejno natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

Bardzo często liczni fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Złożone z utalentowanych graczy zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak B. Burman M. Szuszkiewicz raz za razem gwarantują pierwszorzędnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy brutalne faule zakończone bardzo często czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami ligowymi bywają nader zajadłe, niezwykle rzadko bywa, że są to zmagania nużące. Zachęcamy, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich iprzeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak SKRA Częstochowa i Górnik Polkowice z ligi I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion GKS-u.