SKRA Częstochowa vs Odra Opole, wynik spotkania 2-2

SKRA Częstochowa vs Odra Opole, wynik 2-2. Dnia 2022-04-24 13:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u odbył się mecz ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy SKRA Częstochowa a Odra Opole.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy SKRA Częstochowa a Odra Opole wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: D. Czaplinski 28' 0-1 M. Mas 45' 1-1 T. Mikinic 50' 1-2 M. Malec 90' 2-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: K. Ropski 49' B. Baranowicz 66' B. Burman 90'

Żółte kartki Odra Opole: M. Spychala 46' T. Mikinic 61' M. Trojak 65'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Stomil Olsztyn natomiast Odra Opole zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak K. Ropski M. Spychala nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych emocji. Obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne faule gwarantujące wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Interesujące walki pomiędzy drużynami futbolowymi są niezwykle zagorzałe, nie często bywa, iż są to mecze statyczne. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak SKRA Częstochowa i Odra Opole z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion GKS-u.