Spotkanie SKRA Częstochowa - Tychy 71, wynik 1-0

SKRA Częstochowa - Tychy 71, wynik 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa a Tychy 71 zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-05-02 18:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy SKRA Częstochowa a Tychy 71.

Gole strzelali: M. Mas 41' 1-0

Żółte kartki SKRA Częstochowa: M. Mas 26' P. Sajdak 74' D. Niedbala 81' M. Holik 84'

Żółte kartki Tychy 71: K. Szymura 30' M. Kozina 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Sulikowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie. Kolejno natomiast Tychy 71 podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie i piłkarze jak M. Mas K. Szymura często zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele wspaniałych emocji. Walki pomiędzy piłkarzami są nader bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się, że potyczki przynudzają. Regularnie zdarzają się brutalne faule kończące się czerwoną kartką, przechodzące do historii bramki czy asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak SKRA Częstochowa i Tychy 71 z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion GKS-u.