Mecz SKRA Częstochowa - Stomil Olsztyn na obiekcie Stadion GKS-u: wynik końcowy 0-0

W dniu 2022-05-06 16:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy SKRA Częstochowa a Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy SKRA Częstochowa a Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: D. Niedbala 10' P. Sajdak 21'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: F. Wojcik 24' B. Czajka 57' M. Spychala 60' W. Reiman 80'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą interesujące poczynania w lidze I Liga. Złożone z zdolnych graczy futbolowe drużyny i piłkarze jak D. Niedbala F. Wojcik stale gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Regularnie trafiamy na nieczyste faule, idealnie wyliczone asysty i gole dodające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Interesujące walki pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się nader zaciekłe, nie często bywa definitywnie, że są to potyczki nie warte uwagi. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga. SKRA Częstochowa oraz Stomil Olsztyn jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion GKS-u.