Dnia 2022-05-13 16:00 na obiekcie Stadion GKS-u odbył się mecz pomiędzy SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 1-2

SKRA Częstochowa - Puszcza Niepołomice 1-2. Dnia 2022-05-13 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy SKRA Częstochowa a Puszcza Niepołomice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: S. Kobusiński 33' 0-1 A. Mesjasz 83' 1-1 P. Mroziński 87' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 55' P. Pyrdol 86' K. Lukoszek 90' P. Sajdak 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: W. Hajda 17' S. Kobusinski 17' K. Cichon 79' J. Bartosz 82'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 86'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Złotnicki. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa stawi czoła Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i . Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów śledzi ekscytujące potyczki ligi I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo P. Pyrdol W. Hajda nieustannie gwarantują wspaniałym kibicom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul, spektakularne gole i asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to mecze drętwe. Zachęcamy, żeby przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion GKS-u.