Mecz SKRA Częstochowa kontra Jastrzębie zakończony wynikiem 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy SKRA Częstochowa oraz Jastrzębie wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-05-22 10:40 na stadionie Stadion GKS-u odbył się mecz ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa oraz Jastrzębie.

Gole strzelali: M. Bondarenko 22' 0-1 D. Szkudlarek S. Szymanski 42' 1-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: K. Ropski 18' P. Nocon 51' M. Posmyk 75'

Żółte kartki Jastrzębie: D. Stanclik 36' D. Szkudlarek 42' D. Kaminski 66'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz a Jastrzębie z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą poczynania, które startują w lidze I Liga. Liczące się zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak K. Ropski D. Stanclik nieraz zaserwowały swoim entuzjastom mnóstwo przeżyć. Zmagania pomiędzy graczami okazują się bardzo nieustępliwe, nie często bywa, iż są to zmagania mało interesujące. Obserwujemy przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule kończące się żółtą kartką, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze futbolowe popularnej ligi I Liga. SKRA Częstochowa oraz Jastrzębie i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion GKS-u.