Spotkanie między SKRA Częstochowa i Chojniczanka Chojnice na stadionie Stadion GKS-u dnia 2022-07-22 16:00 - wynik 2-0

 

Pierwsza część spotkania między SKRA Częstochowa oraz Chojniczanka Chojnice zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-07-22 16:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się mecz ligi I Liga kolejki - 2 pomiędzy SKRA Częstochowa a Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: F. Kozłowski 3' 1-0 D. Hilbrycht 51' 2-0

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Babiarz 47'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Bartosiak 48' M. Mikolajczyk 56' P. Czajkowski 70'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia meczu to R. Rzucidło. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą bardzo interesujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Składające się z utalentowanych obrońców oraz napastników zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak między innymi B. Babiarz M. Bartosiak wielokrotnie zapewniły wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Systematycznie trafiamy na niezwykłe gole czy asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami ligowymi zdarzają się bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż są to widowiska nużące. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga. Udział takich legendarnych drużyn jak SKRA Częstochowa oraz Chojniczanka Chojnice w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion GKS-u.