Dnia 2022-07-30 13:00 odbył się mecz między ŁKS Łódź i SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 2-1

 

Pierwsza połowa meczu między ŁKS Łódź oraz SKRA Częstochowa zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-07-30 13:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki Regular Season - 3. Zmierzyły się ze sobą ŁKS Łódź i SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: M. Kowalczyk 31' 1-0 P. Sajdak 45' 1-1 P. Janczukowicz 72' 2-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Kowalczyk 48'

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia meczu - D. Sulikowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu ŁKS Łódź stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Dzisiaj oddani kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą poczynania ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak M. Kowalczyk niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między zawodnikami zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, iż widowiska nie są warte uwagi. Regularnie obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych orazśledzić spotkania sportowe znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. ŁKS Łódź oraz SKRA Częstochowa i ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.