SKRA Częstochowa - Nieciecza, wynik meczu: 0-2

Dnia 2022-08-07 13:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy SKRA Częstochowa a Nieciecza.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa oraz Nieciecza zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: W. Biedrzycki 15' 0-1 K. Karasek K. Karasek 66' 0-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 48' A. Mesjasz 56'

Żółte kartki Nieciecza: M. Ambrosiewicz 86' D. Pietraszkiewicz 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow. Kolejno natomiast Nieciecza z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów śledzi ekscytujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. S. Szymanski M. Ambrosiewicz nieustannie sprawiają wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami z ligi są zaciekłe, nie często zdarza się, że widowiska nas męczą. Wielokrotnie obserwujemy niezwykłe bramki i asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga. SKRA Częstochowa oraz Nieciecza jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion GKS-u.