Na obiekcie Stadion GKS-u odbył się mecz SKRA Częstochowa - Zaglebie Sosnowiec - wynik końcowy 1-0

SKRA Częstochowa - Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 1-0. Dnia 2022-08-13 13:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy SKRA Częstochowa a Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa i Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: A. Mesjasz 73' 1-0

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 52' D. Hilbrycht 62'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Maslowski 27' S. Bonecki 72'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: O. Bykov 49'

Główny arbiter spotkania to K. Iwanowicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Wisla Plock natomiast Zaglebie Sosnowiec z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Wikielec.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Złożone z zdolnych graczy drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak S. Szymanski M. Maslowski stale sprawiają fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Niesamowite walki między drużynami są nader nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że spotkania nie są warte uwagi. Stale zdarzają się wyjątkowe bramki czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych ioglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych zespołów jak SKRA Częstochowa i Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion GKS-u.