Mecz pomiędzy Wisla Krakow i SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 3-0 dnia 2022-08-20 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana

Wisla Krakow kontra SKRA Częstochowa, wynik końcowy 3-0. Dnia 2022-08-20 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow i SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Krakow oraz SKRA Częstochowa wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

 

Gole strzelali: Luis Fernández 37' 1-0 M. Młyński 46' 2-0 W. Szywacz 90' 3-0

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 58'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: D. Niedbala 75'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania to W. Myć. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa II i Puszcza Niepołomice a SKRA Częstochowa zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Resovia Rzeszów.

Dzisiaj liczni kibice śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. K. Duda D. Niedbala nieustannie sprawiają fantastycznym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy idealnie wyliczone bramki oraz asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania mało interesujące. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Wisla Krakow oraz SKRA Częstochowa z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.