Dnia 2022-09-03 18:00 miał miejsce mecz Resovia Rzeszów - SKRA Częstochowa: 1-2

Dnia 2022-09-03 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów oraz SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie meczu między Resovia Rzeszów a SKRA Częstochowa wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: F. Kozłowski 52' 0-1 K. Chuchro 76' 1-1 O. Krawczyk 78' 1-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 41' D. Kubowicz 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: J. Flak 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Krumplewski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak R. Mikulec J. Flak wielokrotnie zagwarantowały wyborowym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Wielokrotnie zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, przepiękne asysty i gole gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki między drużynami zdarzają się bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, że są to spotkania usypiające. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Resovia Rzeszów oraz SKRA Częstochowa oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Stal.