Na stadionie Stadion GKS-u dnia 2022-09-10 13:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy SKRA Częstochowa oraz Arka Gdynia - końcowy wynik 1-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa a Arka Gdynia zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-09-10 13:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą SKRA Częstochowa oraz Arka Gdynia.

Gole strzelali: H. Adamczyk 51' 0-1 F. Kozłowski 66' 1-1 Omran Haydary 74' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Babiarz 20' P. Pyrdol 47' J. Flak 84'

Żółte kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Arka Gdynia z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów.

Mnóstwo fanów śledzi potyczki w lidze I Liga. Mocne drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak B. Babiarz nieraz zagwarantowały swoim miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami bywają nieustępliwe, rzadko okazuje się, że potyczki męczą. Nieprzerwanie natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, wspaniałe bramki oraz asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić mecze futbolowe lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak SKRA Częstochowa i Arka Gdynia z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion GKS-u.