Mecz pomiędzy SKRA Częstochowa i GKS Katowice dnia 2022-10-01 13:00: końcowy wynik 0-1

Dnia 2022-10-01 13:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się SKRA Częstochowa i GKS Katowice.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa oraz GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: J. Arak 72' 0-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: R. Golebiowski 19' P. Pyrdol 69'

Żółte kartki GKS Katowice: A. Jedrych 12' A. Brod 14' G. Janiszewski 48' M. Roginic 52' R. Figiel 86' D. Dudzinski 89'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Karski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Chrobry Głogów a GKS Katowice z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Gornik Zabrze.

Bardzo często wierni fani śledzą ekscytujące poczynania w lidze I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie i piłkarze jak R. Golebiowski A. Jedrych często zagwarantowały wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się wyjątkowe bramki czy asysty, ostre faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką dodające smaczku całemu widowisku. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się nader zagorzałe, nie często okazuje się, że widowiska nie są interesujące. Zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich,przeglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. SKRA Częstochowa oraz GKS Katowice i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion GKS-u.