Spotkanie Tychy 71 vs SKRA Częstochowa dnia 2022-10-09 13:00: końcowy wynik 5-0

Tychy 71 vs SKRA Częstochowa, wynik końcowy 5-0. W dniu 2022-10-09 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Tychy 71 a SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania między Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 5-0.

Gole strzelali: J. Biegański 42' 1-0 J. Biegański 45' 2-0 M. Czyżycki 46' 3-0 M. Czyżycki 53' 4-0 P. Mikita 86' 5-0

Żółte kartki Tychy 71: M. Kozina 65' J. Bieganski 78'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 28' P. Pyrdol 63'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania - M. Szczerbowicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Tychy 71 zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi niezwykle ciekawe poczynania ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak M. Kozina S. Szymanski często serwują własnym stałym kibicom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Cieszące oko potyczki między graczami z ligi bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, iż spotkania męczą fana. Trafiamy na efektowne gole czy asysty, ostre faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką gwarantujące wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich orazprzeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.