Górnik Łęczna - SKRA Częstochowa, wynik meczu - 3-0

Dnia 2022-10-15 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i SKRA Częstochowa.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Górnik Łęczna oraz SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: V. Lykhovydko 43' 1-0 E. Kryeziu 59' 2-0 H. Sobol 84' 3-0

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: A. Mesjasz 25' D. Niedbala 48' K. Lukoszek 57'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia meczu to R. Trochimiuk. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Łęczna stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Liczni kibice śledzą ciekawe poczynania w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak A. Mesjasz wielokrotnie gwarantują wyśmienitym sympatykom mnóstwo wrażeń. Trafiamy na nieczyste faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, idealne gole czy asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Zmagania pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, że są to mecze usypiające. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga. Górnik Łęczna oraz SKRA Częstochowa oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Górnik.