Spotkanie SKRA Częstochowa kontra Chrobry Głogów zakończone wynikiem 1-2 dnia 2022-10-24 16:00 na obiekcie Stadion GKS-u

SKRA Częstochowa kontra Chrobry Głogów, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-10-24 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Gole strzelali: P. Kusztal 32' 0-1 P. Mucha 34' 0-2 S. Szymański 73' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: J. Flak 56' P. Nocon 57' K. Lukoszek 86' S. Szymanski 88'

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 12' S. Steblecki 58' K. Wojtyra 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Chrobry Głogów z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny i zawodnicy jak J. Flak R. Mandrysz częstokroć zapewniły wyśmienitym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami są nieustępliwe, nie często bywa, iż mecze przynudzają. Nieprzerwanie natrafiamy na brutalne sytuacje z faulem, efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga. SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion GKS-u.