Dnia 2022-11-06 17:00 na obiekcie Stadion GKS-u miał miejsce mecz pomiędzy SKRA Częstochowa i Stal Rzeszów zakończony wynikiem 0-1

SKRA Częstochowa vs Stal Rzeszów, wynik 0-1. W dniu 2022-11-06 17:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy SKRA Częstochowa a Stal Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa oraz Stal Rzeszów zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: B. Poczobut 75' 0-1 P. Glowacki

Żółte kartki SKRA Częstochowa: J. Flak 59'

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź natomiast Stal Rzeszów z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Górnik Łęczna.

Liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy jak J. Flak nieustannie gwarantują wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że spotkania męczą fana. Wielokrotnie zdarzają się niezwykłe asysty czy bramki, ostre sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak SKRA Częstochowa oraz Stal Rzeszów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion GKS-u.