Mecz między SKRA Częstochowa i Ruch Chorzów zakończony wynikiem 1-1 dnia 2022-11-12 19:00 na obiekcie Stadion GKS-u

Dnia 2022-11-12 19:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy SKRA Częstochowa a Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie meczu między SKRA Częstochowa a Ruch Chorzów wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: A. Olejnik 45' 1-0 J. Flak D. Szczepan 90' 1-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: J. Flak 31' S. Szymanski 61' R. Brusilo 85' S. Szymanski 90'

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Kasolik 15' P. Szur 78'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 90'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza a Ruch Chorzów zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Składające się z zdolnych napastników oraz obrońców futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi J. Flak K. Kasolik raz za razem zagwarantowały wspaniałym sympatykom wiele niezapomnianych przeżyć. Zdarzają się brutalne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, widowiskowe asysty czy gole gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania między piłkarzami z ligi bywają zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż widowiska męczą kibica. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak SKRA Częstochowa oraz Ruch Chorzów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion GKS-u.