Spotkanie Chojniczanka Chojnice - SKRA Częstochowa dnia 2023-02-13 17:00 na obiekcie Stadion Miejski Chojnice: 2-0

 

Pierwsza połowa meczu między Chojniczanka Chojnice a SKRA Częstochowa zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2023-02-13 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 19. Zmierzyły się Chojniczanka Chojnice i SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: T. Mikołajczak 8' 1-0 A. Ryczkowski 65' 2-0

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: P. Czajkowski 3' D. Szelagowski 57' G. Bukhal 72'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 4' P. Sajdak 90' G. Jaroch 90'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Trochimiuk. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chojniczanka Chojnice zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów natomiast SKRA Częstochowa z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Dzisiaj wierni kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak P. Czajkowski S. Szymanski częstokroć zaserwowały wyśmienitym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie trafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, wyjątkowe asysty czy bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między zawodnikami są zaciekłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż mecze męczą. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Chojniczanka Chojnice i SKRA Częstochowa oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.