Nieciecza kontra SKRA Częstochowa, wynik spotkania: 1-0

Nieciecza kontra SKRA Częstochowa, wynik 1-0. W dniu 2023-02-27 17:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Nieciecza a SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Nieciecza i SKRA Częstochowa wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: A. Trubeha 75' 1-0

Żółte kartki Nieciecza: A. Putivtsev 41' A. Radwanski 45' A. Trubeha 78'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: F. Kozlowski 54' M. Machala 69' B. Czajka 88'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Iwanowicz. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Nieciecza zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz.

Liczni fani śledzą poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak A. Putivtsev F. Kozlowski nieustannie serwują wspaniałym entuzjastom wiele niezapomnianych wrażeń. Często natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, idealnie wyliczone asysty czy gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Niesamowite potyczki między drużynami ligowymi są bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, iż są to mecze drętwe. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Nieciecza i SKRA Częstochowa w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.