Zaglebie Sosnowiec - SKRA Częstochowa, wynik meczu - 0-1

Dnia 2023-03-12 14:00 na obiekcie sportowym Zagłębiowski Park Sportowy rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 23. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec i SKRA Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: J. Flak 40' 0-1 J. Sangowski

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Bonecki 11' B. Checinski 61'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: M. Machala 13' P. Sajdak 74' B. Babiarz 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 86'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak S. Bonecki M. Machala nader często zaserwowały wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul, niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się bezkompromisowe, rzadko zdarza się definitywnie, że spotkania męczą. To też warto oglądać widowiska sportowe popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz SKRA Częstochowa w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Zagłębiowski Park Sportowy.