Mecz SKRA Częstochowa - Wisla Krakow na stadionie Stadion GKS-u - wynik 0-3

SKRA Częstochowa - Wisla Krakow zakończony wynikiem 0-3.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Wisla Krakow wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2023-03-17 19:30 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u odbył się mecz ligi I Liga kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Wisla Krakow.

Gole strzelali: Álex Mula 28' 0-1 M. Machała 53' 0-2 Miki Villar 62' 0-3

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Żółte kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia spotkania to P. Gryckiewicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Liczni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo systematycznie serwują wyśmienitym entuzjastom wiele wspaniałych wrażeń. Nieustannie natrafiamy na nieczyste faule, idealne asysty czy gole zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami okazują się bardzo zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to widowiska mało interesujące. Dlatego więc warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga. SKRA Częstochowa oraz Wisla Krakow oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion GKS-u.