Mecz Sandecja Nowy Sącz vs SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 1-2

Sandecja Nowy Sącz vs SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 1-2. Dnia 2023-03-31 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Sandecja Nowy Sącz i SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a SKRA Częstochowa wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: M. Walski 73' 1-0 P. Nocoń 80' 1-1 T. Boczek 85' 1-2

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Walski 80' E. Maissa Fall 87' M. Piter-Bucko 90' T. Boczek 90' K. Nomm 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Czajka 83' M. Winciersz 90' J. Bursztyn 90' O. Krzyzak 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: J. Iskra 34'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter meczu - R. Trochimiuk. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole.

Bardzo często liczni fani śledzą niezwykle ciekawe poczynania w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak M. Walski B. Czajka niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom wiele wrażeń. Wielokrotnie natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zażarte, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż mecze nas nudzą. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, śledzić widowiska sportowe wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Sandecja Nowy Sącz oraz SKRA Częstochowa jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.