GKS Katowice vs SKRA Częstochowa, wynik meczu: 0-1

GKS Katowice vs SKRA Częstochowa, wynik 0-1.

Pierwsza część spotkania między GKS Katowice i SKRA Częstochowa zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-04-28 16:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice i SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: R. Gołębiowski 68' 0-1

Żółte kartki GKS Katowice: D. Dudzinski 71'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: F. Kozlowski 75' P. Nocon 89'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Opaliński. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Chrobry Głogów.

Dzisiaj mnóstwo fanów piłki nożnej z zapałem śledzi ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Złożone z uzdolnionych graczy futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. D. Dudzinski F. Kozlowski często zapewniają wyborowym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami bywają niezwykle zajadłe, rzadko okazuje się, iż widowiska nudzą kibica. Trafiamy na bezlitosne faule, idealne asysty oraz bramki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. GKS Katowice i SKRA Częstochowa oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.