Mecz między SKRA Częstochowa i Tychy 71 zakończony wynikiem 0-1 dnia 2023-05-07 13:00

SKRA Częstochowa - Tychy 71 wynik spotkania 0-1. W dniu 2023-05-07 13:00 na stadionie Stadion ul. Loretańska odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 30. Zmierzyły się SKRA Częstochowa i Tychy 71.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa i Tychy 71 wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: M. Czyzycki 69' 0-1 P. Mikita

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Babiarz 76' R. Brusilo 81' P. Nocon 90'

Żółte kartki Tychy 71: K. Szymura 82' M. Radecki 90' M. Czyzycki 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice natomiast Tychy 71 z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi poczynania, które startują w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak B. Babiarz K. Szymura raz za razem sprawiają pierwszorzędnym fanom wiele wrażeń. Interesujące walki między zawodnikami są nader zajadłe, nie często bywa, że są to widowiska usypiające. Zdarzają się widowiskowe sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi I Liga i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. SKRA Częstochowa i Tychy 71 jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Loretańska.