Mecz SKRA Częstochowa kontra Górnik Łęczna zakończony wynikiem 0-1

SKRA Częstochowa kontra Górnik Łęczna zakończony wynikiem 0-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Górnik Łęczna zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2023-05-12 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Loretańska odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy SKRA Częstochowa a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: Jonathan de Amo 90' 0-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 41' R. Golebiowski 69'

Żółte kartki Górnik Łęczna: K. Podlinski 40' M. Kozak 51'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter spotkania - S. Jarzebak. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Wisla Krakow.

Mnóstwo fanów śledzi bardzo interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak S. Szymanski K. Podlinski niejednokrotnie zapewniły kapitalnym sympatykom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Ustawicznie obserwujemy przepiękne asysty oraz bramki, bezwzględne faule zakończone czerwoną kartką dodające smaczku całemu widowisku. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami są zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że widowiska nudzą kibica. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich, oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich zespołów jak SKRA Częstochowa i Górnik Łęczna z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion ul. Loretańska.