SKRA Częstochowa - Puszcza Niepołomice, wynik meczu 0-3

SKRA Częstochowa - Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 0-3. Dnia 2023-05-29 16:00 na stadionie Stadion ul. Loretańska odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice.

Pierwsza część spotkania między SKRA Częstochowa a Puszcza Niepołomice zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

 

Gole strzelali: A. Siemaszko 25' 0-1 R. Kidrič 81' 0-2 L. Klisiewicz 90' 0-3

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 31' S. Szymanski 60' O. Krzyzak 72' A. Mesjasz 81' P. Nocon 87'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: A. Siemaszko 58' R. Yakuba 74' T. Wojcinowicz 78'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 87'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i a Puszcza Niepołomice podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często mnóstwo kibiców śledzi poczynania ligi I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. P. Nocon A. Siemaszko nieraz zagwarantowały wspaniałym fanom emocje zapadające w pamięć. Interesujące walki między piłkarzami z ligi bywają zażarte, rzadko zdarza się ostatecznie, że są to mecze nie warte uwagi. Systematycznie zdarzają się ostre sytuacje z faulem, niezwykłe gole czy asysty, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych, śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Loretańska.