Kotwica Kołobrzeg vs SKRA Częstochowa, wynik spotkania - 0-1

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg i SKRA Częstochowa. Spotkanie to miało miejsce w ramach 23. kolejki II Ligi - East. Po zaciętej rywalizacji to SKRA Częstochowa wyszła zwycięsko, pokonując Kotwicę Kołobrzeg 1-0.]]>

Relacja z przebiegu meczu pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg i SKRA Częstochowa

W dniu 10 marca 2024 roku na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka odbył się zacięty pojedynek między drużynami Kotwica Kołobrzeg a SKRA Częstochowa. Mecz rozpoczął się o godzinie 13:15 w ramach 23. kolejki II Ligi - East.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 1-0. Jedyną bramkę meczu zdobył M. Winciersz w 35. minucie spotkania, asystującemu zawodnikowi nie udało się wpisać na listę strzelców.

Atmosfera na stadionie była niesamowicie napięta, zawodnicy obu drużyn walczyli o każdą piłkę, starając się zdobyć bramkę dla swojego zespołu. Mimo starań Kotwicy Kołobrzeg, to SKRA Częstochowa wyszła zwycięsko z tego starcia.

W trakcie meczu arbiter ukarał żółtymi kartkami kilku zawodników. W drużynie gospodarzy L. Krekovic otrzymał kartki w 30. oraz 57. minucie, M. Cywinski został upomniany w 81. minucie, natomiast O. Nowak zobaczył żółtą kartkę w 89. minucie. Z kolei w zespole gości kartonikami zostali ukarani O. Kucharczyk (57').

Na boisku nie padły czerwone kartki, co świadczy o zaciętości, ale fair play panującym podczas tego meczu.

Po tym spotkaniu Kotwica Kołobrzeg zmierzy się kolejno z Radunią Stężyca, Zagłębiem Lubin II oraz Jastrzębiem. Natomiast SKRA Częstochowa będzie rywalizować z drużynami Olimpia Grudziądz, Chojniczanka Chojnice oraz ponownie z Radunią Stężyca.