Radunia Stężyca kontra SKRA Częstochowa, wynik spotkania - 3-2

W sobotę, dnia 30 marca 2024 roku o godzinie 11:00 na Gminnym Stadionie Sportowym odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Radunia Stężyca i SKRA Częstochowa. Spotkanie to miało miejsce w ramach 26. kolejki II Ligi - East. Po pełnych zwrotów akcji 90 minutach to gospodarze z Radunii Stężyca wyszli zwycięsko, pokonując SKRĘ Częstochowa 3-2. Wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę gospodarzy, którzy zdołali utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego.

Ważny mecz II Ligi - East: Radunia Stężyca vs. SKRA Częstochowa

Mecz pomiędzy drużynami Radunia Stężyca i SKRA Częstochowa odbył się na Gminnym Stadionie Sportowym. Właśnie tam, przy pełnych trybunach, rozegrała się ta emocjonująca konfrontacja.

Na murawie widoczna była ogromna determinacja obu zespołów. Pierwsza połowa przyniosła wiele emocji, a kibice byli świadkami dwóch bramek zdobytych przez Radunię Stężyca, kolejno przez R. Kurtovića w 7. minucie oraz D. Spătaru w 20. minucie. SKRA Częstochowa odpowiedziała bramką P. Sajdaka w 38. minucie, ustalając wynik na przerwę na korzyść gospodarzy 2-1.

Druga połowa to ciągła walka o kontrolę nad meczem. Ostatnie minuty okazały się niezwykle emocjonujące. P. Czajkowski zapewnił prowadzenie dla Radunii Stężyca strzelając bramkę na 3-1 w 88. minucie. Mimo to, SKRA Częstochowa nie poddała się i P. Sajdak ponownie pokazał swoją klasę, zdobywając drugiego gola dla swojego zespołu w doliczonym czasie gry, ustalając ostateczny wynik na 3-2 dla gospodarzy.

Na boisku nie obyło się bez kontrowersji, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami dla obu drużyn. Czerwona kartka nie była jednak potrzebna. Ostatecznie Radunia Stężyca zwyciężyła w tym zaciętym pojedynku, zyskując tym samym ważne trzy punkty.

Następne mecze dla Radunii Stężyca to starcia z Chojniczanką Chojnice, Zagłębiem Lubin II oraz Jastrzębiem. SKRA Częstochowa zmierzy się natomiast z Zagłębiem Lubin II, Jastrzębiem oraz Pogonią Siedlce. Po tak emocjonującym meczu, kibice obu drużyn z pewnością oczekują kolejnych widowisk na boisku.