Mecz SKRA Częstochowa kontra Lech Poznań II zakończony wynikiem 0-2

W ostatnim starciu II Ligi - East drużyna SKRA Częstochowa podejmowała na własnym stadionie ekipę Lecha Poznań II. Spotkanie, które odbyło się dnia 2 marca 2024 roku o godzinie 15:30 na Stadionie ul. Loretańska, zakończyło się zwycięstwem gości 2-0. Już w pierwszej połowie Lech Poznań II objął prowadzenie, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

SKRA Częstochowa - Lech Poznań II: 0-2

Mecz pomiędzy drużynami SKRA Częstochowa a Lech Poznań II, rozegrany na Stadionie ul. Loretańska w ramach 22. kolejki II Ligi - East, zakończył się zwycięstwem gości 0-2.

Arbiter spotkania, K. Wójcik, poprowadził mecz z należytą starannością i konsekwencją od pierwszego gwizdka.

Pierwsza połowa to zacięta walka na środku boiska, jednak to goście zdołali otworzyć wynik meczu. W 22. minucie K. Kukułka skutecznie wykorzystał sytuację podbramkową i wpakował piłkę do siatki, dając Lechowi Poznań II prowadzenie 1-0.

W drugiej połowie SKRA Częstochowa starała się odrobić straty, jednak to goście podwyższyli prowadzenie. W 61. minucie M. Dziuba, po asyście niejakiego [K. Kukułka], precyzyjnym strzałem podwyższył wynik na 2-0 dla Lecha.

Niestety dla gospodarzy, emocje podgrzała także kartkowa rywalizacja. M. Labojko (21'), F. Nawrocki (57'), oraz T. Kubik (90') z SKRA Częstochowa otrzymali żółte kartki, natomiast w szeregach Lecha Poznań II kartoniki rejestrowano dla T. Cywki (32', 83'), M. Dziuby (45') oraz ponownie K. Kukułki (54'). Ostatecznie, za faul w 83. minucie T. Cywka z Lecha zobaczył drugą żółtą kartkę i został skierowany na wcześniejszy prysznic, co oznaczało czerwoną kartkę dla gości.

Mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść Lecha Poznań II, któremu należą się brawa za skuteczność i utrzymanie zimnej krwi w kluczowych momentach spotkania. Następne wyzwania czekają już na obie drużyny, a kibice z niecierpliwością oczekują kolejnych emocji na boisku.