SKRA Częstochowa vs Hutnik Kraków, wynik spotkania - 1-2

Dziś na Stadionie ul. Loretańska odbył się bardzo emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami SKRA Częstochowa oraz Hutnik Kraków. Po zaciętej rywalizacji na boisku, ostateczny wynik to 1-2 na korzyść drużyny Hutnik Kraków. Wynik na przerwę wynosił 0-1. Mecz odbył się w ramach 18. kolejki II Ligi - East i z pewnością dostarczył wielu niezapomnianych chwil wszystkim kibicom.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami SKRA Częstochowa a Hutnik Kraków

W sobotnie popołudnie na stadionie ul. Loretańska odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami SKRA Częstochowa i Hutnik Kraków. Emocje sięgały zenitu, gdyż obie drużyny walczyły o cenne punkty w rozgrywkach II Ligi - East.

Mecz rozpoczął się o godzinie 16:00, a na murawie pojawili się zawodnicy obu drużyn, gotowi do zaciętej rywalizacji. Sędzią głównym spotkania był K. Paszkiewicz, który miał pełne ręce roboty podczas tego starcia.

Po zaciętej walce, to goście z Krakowa jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. J. Marcinkowski zdobył bramkę dla Hutnika w 35. minucie, dając swojej drużynie prowadzenie 0-1 na przerwę.

Druga połowa spotkania nie przyniosła spodziewanej odmiany dla gospodarzy, gdyż M. Wróbel podwyższył prowadzenie dla Hutnika strzelając bramkę w 70. minucie. Wynik meczu wydawał się być już przesądzony, jednak SKRA nie zamierzała się poddawać.

W końcówce meczu, P. Nocoń zdołał zdobyć bramkę dla SKRA, zmniejszając różnicę do 1-2 w 89. minucie. Pomimo zaangażowania gospodarzy, na tym zakończyły się emocje tego spotkania.

Na boisku nie zabrakło również kartek, gdyż S. Chmiel otrzymał żółtą kartkę w 38. minucie, a M. Drag został ukarany podobnie w doliczonym czasie gry.

Ostatecznie, Hutnik Kraków odniósł zwycięstwo nad SKRA Częstochowa 1-2, jednakże obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom sportowy podczas tego widowiska.

W najbliższych spotkaniach, SKRA Częstochowa zmierzy się z Olimpią Elbląg, Lechem Poznań II oraz Jastrzębiem, natomiast Hutnik Kraków spotka się z Pogonią Siedlce oraz Wisłą Puławy w kolejnych meczach ligowych.