Mecz między SKRA Częstochowa oraz Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 0-1 dnia 2024-04-19 17:00

W poniedziałek, 19 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00 na Stadionie ul. Loretańska w ramach 29. kolejki II Ligi - East, drużyna SKRA Częstochowa podejmowała Pogoń Siedlce. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 1-0, po bramce strzelonej po przerwie, przy zachowaniu remisowego wyniku 0-0 do przerwy. Oto krótka relacja z tego spotkania.

Relacja z przebiegu meczu

SKRA Częstochowa podejmowała na własnym stadionie Pogoń Siedlce w ramach 29. kolejki II Ligi - East. Mecz odbył się 19 kwietnia o godzinie 17:00 na Stadionie ul. Loretańska. Sędzia główny, A. Kozieł, prowadził zmagania na boisku.

Sprawozdanie z meczu

Na starcie spotkanie było bardzo wyrównane, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Mimo starań piłkarzy, wynik do przerwy utrzymywał się na remisowym 0-0.

Druga połowa przyniosła większe emocje. W 62. minucie Pogoń Siedlce wyszła na prowadzenie za sprawą M. Karwota, który skutecznie wykorzystał sytuację i wpakował piłkę do siatki, asystującemu zawodnikowi. SKRA Częstochowa ruszyła do ataku, próbując odrobić straty, co z kolei skutkowało serią fauli i żółtych kartek dla gospodarzy.

Mimo determinacji, gospodarze nie zdołali odwrócić losów meczu. Ostatecznie, po nerwowej końcówce, Pogoń Siedlce sięgnęła po zwycięstwo 1-0. Spotkanie zakończyło się także czerwoną kartką dla gracza gości, co podkreśliło nerwową atmosferę na boisku.

Po tym meczu, SKRA Częstochowa czekają kolejne trudne spotkania z takimi rywalami jak Wisła Puławy, ŁKS Łódź II oraz Stal Stalowa Wola. Natomiast Pogoń Siedlce zmierzy się z drużynami Radunia Stężyca, Zagłębie Lubin II oraz Jastrzębie.