Jastrzębie vs SKRA Częstochowa, wynik meczu: 0-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Jastrzębie oraz SKRA Częstochowa zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2021-11-14 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie i SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: A. Mesjasz 44' 0-1

Żółte kartki Jastrzębie: D. Feruga 45' R. Borkala 52' D. Witkowski 81' K. Jadach 85' K. Handzlik 87'

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Jastrzębie stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Korona Kielce. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Sandecja Nowy Sącz.

Mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak D. Feruga niejednokrotnie zaserwowały wyborowym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami są nader zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. Systematycznie zdarzają się widowiskowe asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje z faulem, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego względu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Jastrzębie oraz SKRA Częstochowa w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.