SKRA Częstochowa - Kotwica Kołobrzeg, wynik spotkania: 1-0

Dnia 2023-08-25 17:00 na stadionie Stadion ul. Loretańska rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą SKRA Częstochowa i Kotwica Kołobrzeg.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa oraz Kotwica Kołobrzeg wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: J. Ciućka 82' 1-0

Żółte kartki SKRA Częstochowa: O. Wypart 27'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: P. Pytlewski 15' C. Polak 32' T. Madembo 87'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Marciniak. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Olimpia Grudziądz, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i Radunia Stężyca. Kolejno natomiast Kotwica Kołobrzeg z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II i Jastrzębie.

Bardzo często liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak O. Wypart P. Pytlewski nieraz zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wiele emocji. Natrafiamy na ostre sytuacje na faul, wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są zażarte, nie często bywa koniec końców, że są to widowiska statyczne. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East. SKRA Częstochowa oraz Kotwica Kołobrzeg jak ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion ul. Loretańska.