Spotkanie SKRA Częstochowa vs Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 0-5 na stadionie Stadion GKS-u dnia 2023-04-08 10:40

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Resovia Rzeszów wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-5.

W dniu 2023-04-08 10:40 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy SKRA Częstochowa a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: J. Flak 1' 0-1 M. Mróz 14' 0-2 M. Górski 63' 0-3 M. Mróz 65' 0-4 J. Sylvestr 73' 0-5

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Czajka 14' P. Nocon 19' R. Golebiowski 31' M. Winciersz 56' S. Szymanski 90' B. Baranowicz 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Mroz 20' L. Seweryn 80' K. Antonik 86'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter spotkania to Ł. Karski. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Wielu fanów futbolu z zapałem śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. B. Czajka M. Mroz wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym fanom wiele wrażeń. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami są bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, iż potyczki męczą fana. Zdarzają się bezlitosne faule, idealne asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. SKRA Częstochowa i Resovia Rzeszów jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion GKS-u.