Na obiekcie Stadion ul. Loretańska dnia 2023-08-11 17:00 odbył się mecz SKRA Częstochowa kontra Olimpia Elbląg: 1-2

SKRA Częstochowa kontra Olimpia Elbląg 1-2. W dniu 2023-08-11 17:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Loretańska odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Olimpia Elbląg.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy SKRA Częstochowa i Olimpia Elbląg wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: L. Sarnowski 8' 1-0 M. Kuczalek 62' 1-1 M. Kuczalek 90' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: 30' A. Mesjasz 42' A. Mesjasz 57'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Spychala 28' M. Famulak 29' P. Jakubczyk 71'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: A. Mesjasz 57'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu SKRA Częstochowa stawi czoła Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Olimpia Grudziądz natomiast Olimpia Elbląg z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II i Jastrzębie.

Dzisiaj wielu kibiców śledzi starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak M. Spychala stale serwują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że są to zmagania nudne. Trafiamy na ostre faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Dlatego więc warto śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak SKRA Częstochowa i Olimpia Elbląg w lidze II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion ul. Loretańska.