Spotkanie między Stomil Olsztyn i SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Stadion OSiR dnia 2023-11-04 18:15

W sobotę, 4 listopada, na Stadionie OSiR odbył się emocjonujący mecz ligowy pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn oraz SKRA Częstochowa. Spotkanie, które odbyło się w ramach 16. kolejki II Ligi - East, przyciągnęło liczne grono kibiców.

Relacja z meczu pomiędzy Stomil Olsztyn a SKRA Częstochowa

Dnia 4 listopada 2023 roku na Stadionie OSiR odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn a SKRA Częstochowa w ramach 16 kolejki II Ligi - East.

W pierwszej połowie spotkania Stomil Olsztyn objął prowadzenie po bramce zdobytej przez F. Wójcika w 5 minucie meczu, aż do przerwy wynik utrzymywał się na korzyść gospodarzy 1-0.

W drugiej połowie SKRA Częstochowa zdołała doprowadzić do wyrównania za sprawą J. Ciućki, który trafił do siatki w 70 minucie. Jednak radość gości nie trwała długo, gdyż już 2 minuty później P. Kurbiel przywrócił prowadzenie Stomilowi po skutecznym trafieniu. Wynik 2-1 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego, co dało zwycięstwo drużynie Stomil Olsztyn.

Spotkanie nie obyło się bez emocji i kartek. F. Laskowski, K. Zwir, F. Wójcik oraz D. Rezaeian otrzymali żółte kartki w barwach Stomilu, natomiast D. Wojtyra z SKRA Częstochowa również dostał żółtą kartkę. Nie padła żadna czerwona kartka.